0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Iran
Persian Gulf Pro League
Nassaji Mazandaran
-
-
Zob Ahan
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Argentina
Liga Profesional
Atletico Tucuman
۲
۱
Platense
Finished
۰۱:۳۰
CA River Plate
۵
۰
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۴:۰۰
Defensa y Justicia
۳
۳
Racing Club
Finished
۰۱:۳۰
Independiente
۱
۲
Central Cordoba De Santiago
Finished
۰۴:۰۰
Brazil
Serie A
CR Flamengo RJ
۰
۰
Internacional RS
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Paranaense
۱
۱
Fortaleza EC
Finished
۰۲:۰۰
Santos FC Sao Paulo
۱
۲
Atletico Mineiro
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Clube Goianiense
۳
۲
Fluminense RJ
Finished
۰۱:۳۰
Ceara CE
۱
۱
Goias EC
Finished
۰۱:۳۰
Bragantino Red Bull
۲
۱
Cuiaba
Finished
۰۱:۳۰
Peru
Primera Division
Ayacucho FC
۰
۱
Sporting Cristal Lima
Finished
۰۰:۰۰
Universitario de Deportes
۳
۰
Carlos A. Mannucci
Finished
۰۴:۳۰
Paraguay
Primera Division
Cerro Porteno
۲
۱
Sportivo Ameliano
Finished
۰۲:۳۰
Olimpia Asuncion
۱
۰
Tacuary
Finished
۰۲:۳۰
General Caballero JLM
۰
۰
Guairena FC
Finished
۰۰:۰۰
World
Friendly International Matches Women
Japan (W)
۲
۰
Nigeria (W)
Finished
۱۰:۵۵
Canada
Canadian Premier League
Forge FC
۰
۱
Pacific FC
Finished
۰۲:۳۰
India
Manipur State League
Ganggam SC
۲
۱
Tiddim Road Athletic Union FC
Finished
۱۰:۳۰
El Salvador
Primera Division
Once Deportivo de Ahuachapan
۱
۱
AD Isidro Metapan
Finished
۰۱:۰۰
India
Super Division Bangalore
FC Deccan
۱
۱
Rebels FC
inprogress
۱۲:۰۰
Kodagu FC
-
-
Young Challengers
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Mexico
Liga de Expansion
Alacranes De Durango
۲
۲
Atletico Morelia
Finished
۰۱:۳۰
Alebrijes Oaxaca
۰
۱
Raya2 Expansion
Finished
۰۳:۳۵
Correcaminos
۴
۲
CA La Paz
Finished
۰۵:۳۵
Colombia
Primera A
Independiente Santa Fe
۳
۲
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۴:۰۰
Guatemala
Primera Division
Chimaltenango FC
۱
۱
CSD Comunicaciones B
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Sanarate
۴
۳
San Benito FC
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Marquense
۳
۰
CD Suchitepequez
Finished
۰۵:۳۰
Aurora FC
۱
۰
Zacapa Tellioz
Finished
۰۳:۳۰
Mictlán
۱
۰
Barberena
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Serie B
Cruzeiro MG
۱
۱
Ituano SP
Finished
۰۴:۰۰
North and Central America
CONCACAF League
Motagua
۰
۰
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۴:۳۰
United States
USL Championship
Louisville City FC
۲
۱
Detroit City FC
Finished
۰۳:۰۰
Memphis 901 FC
۲
۲
Rio Grande Valley FC
Finished
۰۳:۳۰
El Paso Locomotive FC
۱
۴
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۴:۳۰
New Mexico United
۰
۰
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۴:۳۰
Nicaragua
Nicaragua Cup
Juventus Managua FC
۱
۱
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۵:۳۰
Ecuador
Copa Ecuador
Mushuc Runa
۲
۱
Club 9 de Octubre
Finished
۰۳:۳۰
United States
USL League One
FC Tucson
۰
۲
Central Valley Fuego
Finished
۰۵:۳۰
Nicaragua
Primera Division
UNAN Managua
۲
۲
ART Municipal Jalapa
Finished
۰۲:۳۰
Myanmar
National League
Myawady
۵
۰
Chinland FC
inprogress
۱۲:۳۰
Brazil
Copa Gaucho
EC Guarani RS
۲
۱
Monsoon FC
Finished
۰۱:۳۰
Guarany de Bage
۱
۱
Gremio B
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Alagoano U20
Cruzeiro U20
۱
۰
Zumbi EC U20
Finished
۰۲:۳۰
Venezuela
Primera Division
Metropolitanos FC
۱
۰
Carabobo FC
Finished
۰۰:۳۰
Zamora FC
۱
۱
Monagas SC
Finished
۰۲:۴۵
United States
MLS
Inter Miami CF
۴
۱
Orlando City SC
Finished
۰۳:۳۰
Charlotte
۰
۰
Columbus Crew
Finished
۰۲:۳۰
United States
NISA
California Utd Strikers
۲
۰
Maryland Bobcats
Finished
۰۵:۳۰
Brazil
Rio Cup
Volta Redonda
۳
۲
Americano
Finished
۰۱:۳۰
Bolivia
LFPB
Aurora
۰
۰
The Strongest La Paz
Finished
۰۳:۰۰
Real Tomayapo
۰
۳
Always Ready
Finished
۰۱:۳۰
Oriente Petrolero
۳
۱
Real Santa Cruz
Finished
۰۴:۰۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Sao Paulo FC U20
۳
۰
Ponte Preta SP U20
Finished
۰۰:۳۰
Vietnam
Women National Championship
Ho Chi Minh City II (W)
۰
۴
Than Khoang San Viet Nam (W)
Finished
۱۲:۰۰
Uruguay
Copa Uruguay
Plaza Colonia
۰
۱
Penarol Montevideo
Finished
۰۳:۰۰
Ecuador
Liga Pro Serie B
Buhos ULVR F.C.
۱
۱
Chacaritas SC
Finished
۰۳:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
CSD Comunicaciones
۱
۰
Xinabajul
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Gaucho Women
SC Internacional (W)
۲
۲
Gremio RS (W)
Finished
۰۲:۰۰
India
Delhi League Women
Rangers SC (W)
۱
۲
Signature (W)
Finished
۱۱:۱۵
Ethiopia
Premier League
Ethio Electric SC
۰
۰
Kedus Giorgis
inprogress
۱۳:۳۰
Europe
Baltic Cup Women
Latvia (W)
۰
۱
Faroe Islands (W)
inprogress
۱۳:۳۰