0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
TT-CUP
Ctibor Zaplatilek
۱
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۲۱:۲۰
Kubrak Sergey
۲
۳
Borysov Artem
Finished
۱۹:۵۵
Ondrej Fiklik
۱
۳
Sochor Miroslav
Finished
۱۹:۲۰
Vadim Komar
۳
۲
Kubrak Sergey
Finished
۱۹:۲۵
Nazarii Hrytsyienko
۲
۳
Kotik Andrei
Finished
۱۹:۳۰
Yuryi Shchepanskyi
۳
۲
Kovalchuk Nazarii
Finished
۱۱:۰۵
Ctibor Zaplatilek
۱
۳
Jan Hendrych
Finished
۱۹:۵۰
Nazarii Hrytsyienko
۳
۲
Nechyporuk Vadym
Finished
۲۱:۳۰
Savenkov Oleg
۲
۳
Anton Myrza
Finished
۱۷:۳۵
Dmitriy Vahta
۳
۱
Nechyporuk Vadym
Finished
۱۹:۰۰
Tutunnik Oleksey
۳
۱
Anatolii Chaplianka
Finished
۱۹:۲۰
Maksym Kolos
۳
۱
Serhii Kinash
Finished
۰۹:۵۵
Serhii Boiko
۳
۲
Mykyta Trofimov
Finished
۱۰:۲۰
Yuryi Shchepanskyi
۲
۳
Volodymyr Plishylo
Finished
۱۲:۰۵
Kovalchuk Nazarii
۳
۲
Anatoly Levshin
Finished
۱۵:۰۵
Maksym Kolos
۳
۱
Oleksandr Dziabura
Finished
۱۷:۵۵
Dmitriy Vahta
۳
۲
Kotik Andrei
Finished
۱۸:۳۰
Vadim Komar
۲
۳
Anatolii Chaplianka
Finished
۲۰:۲۰
Aivo Noogen
۳
۲
Le Liu
Finished
۲۰:۴۵
Ezr Vaclav
۳
۲
Tomas Beran
Finished
۲۲:۵۰
Petr Dvorak
۰
۳
Ezr Vaclav
Finished
۲۳:۲۰
Zbynek Vyskocil
۳
۲
Martin Boltik
Finished
۰۰:۵۰
Mykyta Trofimov
۳
۱
Denis Kebalo
Finished
۱۱:۲۰
Maksym Kolos
۳
۲
Oleksandr Dziabura
Finished
۱۱:۵۵
Volodymyr Plishylo
۱
۳
Kovalchuk Nazarii
Finished
۱۴:۳۵
Oleksandr Shkurupii
۰
۳
Denis Kebalo
Finished
۱۴:۵۰
Vojtech Koutnik
۳
۲
Ruzicka Josef
Finished
۱۴:۵۰
Oleksandr Dziabura
۳
۲
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۱۵:۵۵
Jon Ander Guerricabeitia
۰
۳
Kas Van Oost
Finished
۱۶:۱۰
Ruzicka Josef
۱
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۱۸:۲۰
Savenkov Oleg
۳
۱
Roman Pinchuk
Finished
۱۹:۳۵
Dmitriy Vahta
۱
۳
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۲۰:۰۰
Ondrej Fiklik
۳
۱
Jan Hendrych
Finished
۲۰:۵۰
Vadim Komar
۳
۱
Tutunnik Oleksey
Finished
۲۰:۵۰
Dmitriy Vahta
۳
۱
Kotik Andrei
Finished
۲۱:۰۰
Tutunnik Oleksey
۱
۳
Borysov Artem
Finished
۲۱:۵۰
Ondrej Fiklik
۳
۱
Jan Hendrych
Finished
۲۲:۲۰
Nazarii Hrytsyienko
۱
۳
Dmitriy Vahta
Finished
۲۳:۰۰
Roman Vashchuk
۳
۲
Ruslan Novak
Finished
۰۰:۵۵
Roman Vashchuk
۳
۱
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۵:۵۵
Alexandr Semenets
۱
۳
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۱۱:۲۵
Denis Vakulenko
۰
۳
Mykyta Trofimov
Finished
۱۲:۲۰
Anatoly Levshin
۳
۱
Kovalchuk Nazarii
Finished
۱۲:۳۵
Oleksandr Dziabura
۳
۲
Serhii Kinash
Finished
۱۲:۵۵
Yuryi Shchepanskyi
۳
۱
Anatoly Levshin
Finished
۱۳:۰۵
Vitalii Vovk
۱
۳
Denis Kebalo
Finished
۱۳:۲۰
Maksym Kolos
۳
۲
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۱۳:۲۵
Yurii Teteria
۳
۱
Dmitriy Dubrovin
Finished
۱۵:۰۵
Denis Vakulenko
۲
۳
Vitalii Vovk
Finished
۱۵:۲۰
Yurii Teteria
۱
۳
Sergey Filatov
Finished
۱۵:۴۰
Oleg Gussarov
۰
۳
Johannes Kant
Finished
۱۵:۴۵
Ondrej Fiklik
۱
۳
Ruzicka Josef
Finished
۱۵:۵۰
Serhii Boiko
۳
۱
Denis Kebalo
Finished
۱۵:۵۰
Oleg Gussarov
۰
۳
Mart Ojamaa
Finished
۱۶:۱۵
Nechyporuk Vadym
۳
۲
Kotik Andrei
Finished
۱۷:۳۰
Kubrak Sergey
۲
۳
Tutunnik Oleksey
Finished
۱۸:۵۰
Sander Taaber
۳
۱
Le Liu
Finished
۱۹:۴۵
Oleksiy Shindel
۳
۰
Tutunnik Oleksey
Finished
۱۹:۵۰
Ctibor Zaplatilek
۰
۳
Sochor Miroslav
Finished
۲۰:۲۰
Carlos Beteta
۳
۰
Alvaro Palazon
Finished
۲۰:۴۰
Borysov Artem
۰
۳
Anatolii Chaplianka
Finished
۲۰:۵۵
Guillermo Sanchez
۳
۰
Francisco Cascales
Finished
۲۱:۱۰
Grigoriy Oliynik
۲
۳
Eugenius Bodnaruk
Finished
۲۱:۱۰
Oleksiy Shindel
۳
۱
Vadim Komar
Finished
۲۱:۲۰
Nazarii Hrytsyienko
۳
۱
Kotik Andrei
Finished
۲۲:۰۰
Dmitriy Vahta
۳
۲
Nechyporuk Vadym
Finished
۲۲:۳۰
Ruslan Novak
۳
۱
Andrii Tsikhotskyi
Finished
۰۰:۲۵
Petr Vrastil
۱
۳
Zbynek Vyskocil
Finished
۰۱:۲۰
Andrey Kaptanovsky
۱
۳
Andrii Tsikhotskyi
Cancelled
۰۱:۲۵
Andrey Kaptanovsky
۱
۳
Ruslan Novak
Finished
۰۱:۵۵
Zbynek Vyskocil
۳
۱
Martin Boltik
Finished
۰۲:۲۰
Roman Vashchuk
۱
۳
Andrii Tsikhotskyi
Cancelled
۰۲:۲۵
Andrey Kaptanovsky
۳
۱
Roman Vashchuk
Finished
۰۲:۵۵
Andrii Tsikhotskyi
۱
۳
Ruslan Novak
Finished
۰۳:۲۵
Andrey Kaptanovsky
۳
۱
Andrii Tsikhotskyi
Cancelled
۰۳:۵۵
Roman Vashchuk
۱
۳
Ruslan Novak
Finished
۰۴:۲۵
Roman Vashchuk
۳
۲
Andrii Tsikhotskyi
Finished
۰۴:۵۵
Andrey Kaptanovsky
۰
۳
Ruslan Novak
Finished
۰۵:۲۵
Denis Vakulenko
۱
۳
Denis Kebalo
Finished
۰۹:۲۰
Andrii Zaitsev
۲
۳
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۰۹:۲۵
Vitalii Vovk
۱
۳
Oleksandr Shkurupii
Cancelled
۰۹:۵۰
Tkachenko Alexander
۱
۳
Kovalchuk Nazarii
Finished
۱۰:۰۵
Aleksandr Smirnov
۱
۳
Toomas Libene
Finished
۱۰:۱۵
Oleksandr Dziabura
۳
۱
Alexandr Semenets
Finished
۱۰:۲۵
Sergey Filatov
۰
۳
Dmitriy Dubrovin
Finished
۱۰:۲۵
Anatoly Levshin
۰
۳
Volodymyr Plishylo
Finished
۱۰:۳۵
Miguel Molina
۲
۳
Juan Pedro Sanchez
Finished
۱۰:۴۰
Stanislav Strogov
۳
۱
Aleksandr Smirnov
Finished
۱۰:۴۵
Denis Vakulenko
۱
۳
Oleksandr Shkurupii
Finished
۱۰:۵۰
Matej Beran
۳
۱
Kolar Vlastimil
Finished
۱۰:۵۰
Andrii Zaitsev
۳
۲
Serhii Kinash
Finished
۱۰:۵۵
Mykola Lytvynenko
۰
۳
Sergey Filatov
Finished
۱۱:۰۰
Kas Van Oost
۳
۱
Barry Berben
Finished
۱۱:۱۰
Artjom Hiisku
۰
۳
Toomas Libene
Finished
۱۱:۱۵
Matej Fausek
۲
۳
Matej Beran
Finished
۱۱:۲۰
Tkachenko Alexander
۲
۳
Anatoly Levshin
Finished
۱۱:۳۵
Yurii Teteria
۳
۱
Dmitriy Dubrovin
Finished
۱۱:۳۵
Jon Ander Guerricabeitia
۳
۱
Juan Pedro Sanchez
Finished
۱۱:۴۰
Artjom Hiisku
۱
۳
Aleksandr Smirnov
Finished
۱۱:۴۵
Vitalii Vovk
۰
۳
Serhii Boiko
Finished
۱۱:۵۰
Martin Sulc
۳
۲
Kolar Vlastimil
Finished
۱۱:۵۰
Yurii Teteria
۲
۳
Sergey Filatov
Finished
۱۲:۱۰
Miguel Molina
۱
۳
Kas Van Oost
Cancelled
۱۲:۱۰
Stanislav Strogov
۳
۲
Toomas Libene
Finished
۱۲:۱۵
Martin Sulc
۱
۳
Matej Beran
Finished
۱۲:۲۰
Andrii Zaitsev
۱
۳
Alexandr Semenets
Finished
۱۲:۲۵
Jon Ander Guerricabeitia
۳
۰
Barry Berben
Finished
۱۲:۴۰
Artjom Hiisku
۳
۲
Stanislav Strogov
Finished
۱۲:۴۵
Mykola Lytvynenko
۳
۱
Dmitriy Dubrovin
Finished
۱۲:۴۵
Serhii Boiko
۳
۱
Oleksandr Shkurupii
Finished
۱۲:۵۰
Matej Fausek
۰
۳
Kolar Vlastimil
Finished
۱۲:۵۰
Kas Van Oost
۲
۳
Juan Pedro Sanchez
Finished
۱۳:۱۰
Martin Sulc
۳
۱
Matej Fausek
Finished
۱۳:۲۰
Yurii Teteria
۳
۱
Mykola Lytvynenko
Finished
۱۳:۲۰
Tkachenko Alexander
۳
۲
Volodymyr Plishylo
Finished
۱۳:۳۵
Jon Ander Guerricabeitia
۳
۱
Kas Van Oost
Finished
۱۳:۴۰
Stanislav Strogov
۱
۳
Toomas Libene
Finished
۱۳:۴۵
Denis Vakulenko
۲
۳
Serhii Boiko
Finished
۱۳:۵۰
Andrii Zaitsev
۰
۳
Oleksandr Dziabura
Finished
۱۳:۵۵
Sergey Filatov
۳
۲
Dmitriy Dubrovin
Finished
۱۳:۵۵
Yuryi Shchepanskyi
۳
۲
Tkachenko Alexander
Finished
۱۴:۰۵
Miguel Molina
۲
۳
Barry Berben
Finished
۱۴:۱۰
Vitalii Vovk
۳
۰
Mykyta Trofimov
Finished
۱۴:۲۰
Matej Beran
۳
۰
Martin Sulc
Finished
۱۴:۲۰
Maksym Kolos
۳
۱
Alexandr Semenets
Finished
۱۴:۲۵
Mykola Lytvynenko
۳
۱
Sergey Filatov
Finished
۱۴:۳۰
Jon Ander Guerricabeitia
۱
۳
Miguel Molina
Finished
۱۴:۴۰
Mart Ojamaa
۳
۲
Johannes Kant
Finished
۱۴:۴۵
Serhii Kinash
۳
۰
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۱۴:۵۵
Barry Berben
۳
۲
Juan Pedro Sanchez
Finished
۱۵:۱۰
Urmas Roos
۱
۳
Mart Ojamaa
Finished
۱۵:۱۵
Martin Dolezal
۳
۰
Vojtech Koutnik
Finished
۱۵:۲۰
Andrii Zaitsev
۳
۱
Maksym Kolos
Finished
۱۵:۲۵
Yuryi Shchepanskyi
۰
۳
Volodymyr Plishylo
Finished
۱۵:۳۵
Savenkov Oleg
۳
۰
Yurii Parahailo
Finished
۱۶:۰۵
Mykola Lytvynenko
۰
۳
Dmitriy Dubrovin
Finished
۱۶:۱۵
Ondrej Fiklik
۳
۲
Vojtech Koutnik
Finished
۱۶:۲۰
Mykyta Trofimov
۳
۱
Oleksandr Shkurupii
Finished
۱۶:۲۰
Alexandr Semenets
۰
۳
Serhii Kinash
Finished
۱۶:۲۵
Anton Myrza
۳
۰
Roman Pinchuk
Finished
۱۶:۳۵
Vladimir Ivasiv
۲
۳
Eugenius Bodnaruk
Finished
۱۶:۴۰
Urmas Roos
۱
۳
Johannes Kant
Finished
۱۶:۴۵
Martin Dolezal
۱
۳
Ruzicka Josef
Finished
۱۶:۵۰
Yurii Teteria
۱
۳
Mykola Lytvynenko
Finished
۱۶:۵۰
Vitalii Vovk
-
-
Denis Vakulenko
Finished
۱۶:۵۰
Vladislav Ivanchatenko
۲
۳
Alexandr Semenets
Finished
۱۶:۵۵
Oleksii Romaniv
۲
۳
Yurii Parahailo
Finished
۱۷:۰۵
Ihor M Syniavskyi
۳
۱
Grigoriy Oliynik
Finished
۱۷:۱۰
Oleg Gussarov
۰
۳
Urmas Roos
Finished
۱۷:۱۵
Ondrej Fiklik
۳
۲
Martin Dolezal
Finished
۱۷:۲۰
Denis Kebalo
۳
۱
Oleksandr Shkurupii
Finished
۱۷:۲۰
Serhii Kinash
۳
۱
Andrii Zaitsev
Finished
۱۷:۲۵
Oleksandr Kasatiy
۰
۳
Eugenius Bodnaruk
Finished
۱۷:۴۰
Urmas Roos
۳
۱
Oleg Gussarov
Finished
۱۷:۴۵
Martin Dolezal
۳
۰
Vojtech Koutnik
Finished
۱۷:۵۰
Serhii Boiko
۳
۰
Mykyta Trofimov
Finished
۱۷:۵۰
Nazarii Hrytsyienko
۰
۳
Nechyporuk Vadym
Finished
۱۸:۰۰
Oleksii Romaniv
۳
۱
Roman Pinchuk
Finished
۱۸:۰۵
Vladimir Ivasiv
۱
۳
Ihor M Syniavskyi
Finished
۱۸:۱۰
Mart Ojamaa
۳
۰
Johannes Kant
Finished
۱۸:۱۵
Oleksiy Shindel
۳
۱
Anatolii Chaplianka
Finished
۱۸:۲۰
Vadim Komar
۰
۳
Borysov Artem
Finished
۱۸:۲۵
Anton Myrza
۱
۳
Yurii Parahailo
Finished
۱۸:۳۵
Oleksandr Kasatiy
۳
۱
Grigoriy Oliynik
Cancelled
۱۸:۴۰
Federico J Redondo
۳
۲
Francisco Cascales
Finished
۱۸:۴۰
Sochor Miroslav
۱
۳
Jan Hendrych
Finished
۱۸:۵۰
Oleksiy Shindel
۳
۲
Borysov Artem
Finished
۱۸:۵۵
Oleksii Romaniv
۳
۲
Anton Myrza
Cancelled
۱۹:۰۵
Ihor M Syniavskyi
۳
۰
Eugenius Bodnaruk
Finished
۱۹:۱۰
Guillermo Sanchez
۳
۲
Alvaro Palazon
Finished
۱۹:۱۰
Oleksandr Kasatiy
۳
۲
Ihor M Syniavskyi
Finished
۱۹:۴۰
Carlos Beteta
۳
۰
Francisco Cascales
Finished
۱۹:۴۰
Oleksii Romaniv
۲
۳
Savenkov Oleg
Finished
۲۰:۰۵
Federico J Redondo
۳
۲
Guillermo Sanchez
Finished
۲۰:۱۰
Vladimir Ivasiv
۳
۲
Grigoriy Oliynik
Finished
۲۰:۱۰
Mart Pae
۳
۱
Sander Taaber
Finished
۲۰:۱۵
Oleksiy Shindel
۰
۳
Kubrak Sergey
Finished
۲۰:۲۵
Kotik Andrei
۰
۳
Nechyporuk Vadym
Finished
۲۰:۳۰
Roman Pinchuk
۳
۰
Yurii Parahailo
Finished
۲۰:۳۵
Oleksandr Kasatiy
۳
۲
Vladimir Ivasiv
Finished
۲۰:۴۰
Oleksii Romaniv
۳
۲
Anton Myrza
Finished
۲۱:۰۵
Aivo Noogen
۲
۳
Sander Taaber
Finished
۲۱:۱۵
Kubrak Sergey
۳
۰
Anatolii Chaplianka
Cancelled
۲۱:۲۵
Savenkov Oleg
۳
۰
Yurii Parahailo
Finished
۲۱:۳۰
Carlos Beteta
۳
۰
Guillermo Sanchez
Finished
۲۱:۴۰
Mart Pae
۱
۳
Le Liu
Cancelled
۲۱:۴۵
Sochor Miroslav
۰
۳
Ctibor Zaplatilek
Finished
۲۲:۰۰
Ihor M Syniavskyi
۳
۲
Eugenius Bodnaruk
Finished
۲۲:۱۰
Federico J Redondo
۳
۰
Alvaro Palazon
Finished
۲۲:۱۰
Aivo Noogen
۳
۲
Mart Pae
Finished
۲۲:۱۵
Carlos Beteta
۳
۲
Federico J Redondo
Finished
۲۲:۴۰
Alvaro Palazon
۳
۱
Francisco Cascales
Finished
۲۳:۱۰
Sander Taaber
۳
۰
Aivo Noogen
Finished
۲۳:۱۵
Tomas Havlicek
۲
۳
Tomas Beran
Finished
۲۳:۵۰
Czech Republic
Pro League
Tibor Kolenic
۳
۲
Rotislav Hasmanda
Finished
۰۰:۰۰
Vaclav Hruska Jr
۲
۳
Petr Bradach
Finished
۰۰:۳۰
Jiri Ruzicka
۳
۲
Jiri Louda
Finished
۱۲:۰۰
Milan Kolar
۳
۲
Tonar Lukas
Finished
۱۲:۳۰
Matous Klimenta
۱
۳
Pavel Gireth
Finished
۲۳:۳۰
Jiri Ruzicka
۲
۳
Jiri Louda
Finished
۱۴:۰۰
Pavel Sprynar
۳
۲
Leos Havrda
Finished
۲۰:۰۰
Jan Sucharda
۳
۱
Milan Klement
Finished
۰۳:۳۰
Julius Lazar
۳
۲
Jaroslav Prokupek
Finished
۰۵:۳۰
Milan Klement
۳
۲
Petr Oliver Korp
Finished
۰۷:۰۰
Trojan Frantisek
۳
۱
Stefan Samko
Finished
۱۹:۳۰
Jiri Louda
۱
۳
Denis Hofman
Finished
۲۰:۳۰
Rotislav Hasmanda
۳
۱
Ondrej Kucirek
Finished
۰۰:۳۰
Milan Regner
۳
۰
Tibor Kolenic
Finished
۰۱:۰۰
Tomas Ranecky
۲
۳
Petr Sejk
Finished
۰۱:۰۰
Jaroslav Prokupek
۳
۰
Lukas Babicka
Finished
۰۲:۳۰
Lukas Babicka
۲
۳
Daniel Kouble
Finished
۰۵:۰۰
Daniel Kouble
۳
۲
Radim Pavelka
Finished
۰۶:۰۰
Radim Pavelka
۱
۳
Jaroslav Prokupek
Finished
۰۷:۰۰
Petr Oliver Korp
۳
۱
Jan Sucharda
Finished
۰۷:۳۰
Josef Kvapil
۱
۳
Tonar Lukas
Finished
۱۱:۳۰
Petr Bradach
۳
۱
Matous Klimenta
Finished
۲۲:۳۰
Marek Volny
۳
۲
Tomas Ogrocki
Finished
۰۱:۰۰
Petr Oliver Korp
۳
۰
Jan Sucharda
Finished
۰۲:۳۰
Daniel Kouble
۳
۲
Julius Lazar
Finished
۰۳:۰۰
Petr Oliver Korp
۰
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۴:۰۰
Radim Pavelka
۳
۰
Julius Lazar
Finished
۰۴:۳۰
Jan Sucharda
۳
۲
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۵:۰۰
Frantisek Just
۰
۳
Petr Oliver Korp
Finished
۰۵:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۲
Milan Klement
Finished
۰۶:۰۰
Julius Lazar
۳
۰
Lukas Babicka
Finished
۰۶:۳۰
Radim Pavelka
۰
۳
Julius Lazar
Cancelled
۰۷:۳۰
Milan Kolar
۳
۲
Josef Kvapil
Finished
۱۰:۳۰
Josef Koutnik
۳
۰
Vlastimil Kaisler
Cancelled
۱۱:۰۰
Jan Manhal Jr
۳
۱
Josef Koutnik
Finished
۱۱:۳۰
Jan Manhal Jr
۳
۱
Vlastimil Kaisler
Finished
۱۳:۰۰
Tibor Batthyany
۳
۰
Denis Hofman
Finished
۱۴:۳۰
Filip Kopecky
۳
۰
Jiri Ruzicka
Finished
۱۵:۰۰
Denis Hofman
۱
۳
Filip Kopecky
Finished
۱۵:۳۰
Jaroslav Strnad 1964
۲
۳
Jakub Stolfa
Finished
۱۶:۰۰
Lukas Hruby
۲
۳
Bohuslav Kaloc
Finished
۱۶:۰۰
Jiri Ruzicka
۳
۱
Tibor Batthyany
Finished
۱۶:۰۰
Stanislav Hudec
۲
۳
Dominik Lengal
Finished
۱۶:۰۰
Tibor Batthyany
۳
۲
Filip Kopecky
Finished
۱۶:۳۰
Denis Hofman
۱
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۱۷:۰۰
Filip Kopecky
۰
۳
Tibor Batthyany
Finished
۱۸:۰۰
Jiri Louda
۱
۳
Alesh Bayer
Finished
۱۸:۳۰
Denis Hofman
۳
۲
Martin Kowalik
Finished
۱۹:۰۰
Martin Kowalik
۱
۳
Jiri Louda
Finished
۲۰:۰۰
Trojan Frantisek
۳
۱
Pavel Sprynar
Finished
۲۱:۰۰
Jiri Neuman
۰
۳
Petr Svoboda
Finished
۲۲:۳۰
Petr Svec
۳
۰
Marek Roh
Finished
۲۳:۰۰
Tomas Ogrocki
۳
۱
Karel Baros
Finished
۰۰:۰۰
Josef Shilgan
۲
۳
Vaclav Hruska Jr
Finished
۰۰:۰۰
Karel Baros
۱
۳
Jiri Hanus
Finished
۰۰:۳۰
Zdenek Bilek
۳
۲
Josef Shilgan
Finished
۰۱:۰۰
Karel Baros
۳
۲
Marek Volny
Finished
۰۱:۳۰
Ondrej Kucirek
۳
۰
Tibor Kolenic
Finished
۰۱:۳۰
Rotislav Hasmanda
۱
۳
Milan Regner
Finished
۰۲:۰۰
Jiri Hanus
۲
۳
Tomas Ogrocki
Finished
۰۲:۰۰
Tomas Ranecky
۲
۳
Vaclav Svoboda
Finished
۰۲:۰۰
Zdenek Bilek
۳
۲
Josef Shilgan
Cancelled
۰۲:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۱
۳
Frantisek Just
Finished
۰۳:۰۰
Lukas Babicka
۰
۳
Radim Pavelka
Finished
۰۳:۳۰
Jaroslav Prokupek
۳
۱
Daniel Kouble
Finished
۰۴:۰۰
Milan Klement
۲
۳
Frantisek Just
Finished
۰۴:۳۰
Frantisek Just
۳
۰
Jan Sucharda
Finished
۰۶:۳۰
Jaroslav Prokupek
۲
۳
Daniel Kouble
Finished
۰۸:۰۰
Frantisek Just
۳
۲
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۸:۰۰
Radek Fnukal
۱
۳
Jan Manhal Jr
Finished
۱۰:۳۰
Jiri Louda
۳
۰
Vladimir Havlicek
Finished
۱۰:۳۰
Radim Urbaniec
۰
۳
Vojtech Molin
Finished
۱۰:۳۰
Jaroslav Schwan
۲
۳
Matyas Navedla
Cancelled
۱۱:۰۰
Filip Kopecky
۰
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۱۱:۰۰
Vojtech Molin
۱
۳
Jaroslav Schwan
Finished
۱۱:۳۰
Vladimir Havlicek
۰
۳
Filip Kopecky
Cancelled
۱۱:۳۰
Vlastimil Kaisler
۰
۳
Radek Fnukal
Finished
۱۲:۰۰
Matyas Navedla
۲
۳
Radim Urbaniec
Cancelled
۱۲:۰۰
Tomas Pesula
۰
۳
Milan Kolar
Finished
۱۲:۰۰
Jiri Louda
۳
۱
Filip Kopecky
Finished
۱۲:۳۰
Radim Urbaniec
۲
۳
Jaroslav Schwan
Cancelled
۱۲:۳۰
Radek Fnukal
۳
۱
Josef Koutnik
Finished
۱۲:۳۰
Josef Kvapil
۱
۳
Tomas Pesula
Finished
۱۳:۰۰
Vojtech Molin
۲
۳
Matyas Navedla
Finished
۱۳:۰۰
Vladimir Havlicek
۰
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۱۳:۰۰
Tonar Lukas
۳
۰
Josef Kvapil
Finished
۱۳:۳۰
Josef Koutnik
۱
۳
Vlastimil Kaisler
Finished
۱۳:۳۰
Filip Kopecky
۳
۲
Vladimir Havlicek
Finished
۱۳:۳۰
Vojtech Molin
۱
۳
Radim Urbaniec
Finished
۱۳:۳۰
Jaroslav Schwan
۳
۱
Matyas Navedla
Finished
۱۴:۰۰
Jan Manhal Jr
۱
۳
Radek Fnukal
Finished
۱۴:۰۰
Jakub Stolfa
۳
۲
Jiri Svec
Finished
۱۴:۳۰
Dominik Lengal
۱
۳
Jiri Babinek
Finished
۱۴:۳۰
Bohuslav Kaloc
۳
۱
Vasil Stempak
Finished
۱۴:۳۰
Ivo Palmi
۳
۰
Lukas Hruby
Finished
۱۵:۰۰
Tomas Pesula
۳
۱
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۱۵:۰۰
Martin Mastera
۳
۱
Stanislav Hudec
Finished
۱۵:۰۰
Jiri Svec
۳
۲
Tomas Pesula
Cancelled
۱۵:۳۰
Jiri Babinek
۰
۳
Martin Mastera
Finished
۱۵:۳۰
Vasil Stempak
۳
۲
Ivo Palmi
Finished
۱۵:۳۰
Jakub Stolfa
۰
۳
Tomas Pesula
Finished
۱۶:۳۰
Dominik Lengal
۳
۰
Martin Mastera
Finished
۱۶:۳۰
Bohuslav Kaloc
۳
۱
Ivo Palmi
Finished
۱۶:۳۰
Jiri Babinek
۳
۲
Stanislav Hudec
Finished
۱۷:۰۰
Vasil Stempak
۳
۰
Lukas Hruby
Finished
۱۷:۰۰
Jiri Svec
۱
۳
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۱۷:۰۰
Ivo Palmi
۰
۳
Lukas Hruby
Finished
۱۷:۳۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۲
Jiri Svec
Finished
۱۷:۳۰
Dominik Lengal
۳
۰
Martin Mastera
Finished
۱۷:۳۰
Jiri Babinek
۳
۰
Stanislav Hudec
Finished
۱۷:۳۰
Jiri Ruzicka
۲
۳
Denis Hofman
Finished
۱۷:۳۰
Bohuslav Kaloc
۲
۳
Vasil Stempak
Finished
۱۸:۰۰
Jan Skvrna
۳
۱
Jakub Stusek
Finished
۱۸:۳۰
Leos Havrda
۱
۳
Trojan Frantisek
Finished
۱۸:۳۰
Milan Capek
۳
۱
Marek Cejka
Finished
۱۹:۰۰
Jiri Graf
۳
۱
Michal Wollny
Finished
۱۹:۰۰
Stefan Samko
۰
۳
Pavel Sprynar
Finished
۱۹:۰۰
Alesh Bayer
۲
۳
Denis Hofman
Finished
۱۹:۳۰
Miroslav Malek
۱
۳
Milan Capek
Finished
۱۹:۳۰
Jakub Stusek
۱
۳
Jiri Graf
Finished
۱۹:۳۰
Marek Cejka
۳
۲
Miroslav Dvorak
Finished
۲۰:۰۰
Michal Wollny
۳
۲
Jan Skvrna
Cancelled
۲۰:۰۰
Miroslav Dvorak
۳
۰
Milan Capek
Finished
۲۰:۳۰
Jan Skvrna
۳
۱
Jiri Graf
Finished
۲۰:۳۰
Leos Havrda
۰
۳
Stefan Samko
Finished
۲۰:۳۰
Jakub Stusek
۱
۳
Michal Wollny
Finished
۲۱:۰۰
Miroslav Malek
۳
۰
Marek Cejka
Cancelled
۲۱:۰۰
Alesh Bayer
۳
۲
Martin Kowalik
Finished
۲۱:۰۰
Stefan Samko
۱
۳
Leos Havrda
Finished
۲۱:۳۰
Miroslav Malek
۳
۲
Marek Cejka
Cancelled
۲۱:۳۰
Jan Skvrna
۱
۳
Jiri Graf
Finished
۲۲:۰۰
Miroslav Dvorak
۳
۰
Milan Capek
Finished
۲۲:۰۰
Trojan Frantisek
۳
۰
Pavel Sprynar
Finished
۲۲:۰۰
Jan Dzida
۳
۱
Petr Vicherek
Finished
۲۲:۳۰
Daniel Lieskovsky
۲
۳
Petr Korp Sr.
Cancelled
۲۲:۳۰
Pavel Gireth
۰
۳
Josef Shilgan
Finished
۲۳:۰۰
Adam Vitasek
۰
۳
Marek Zaskodny
Finished
۲۳:۰۰
Petr Svoboda
۲
۳
Petr Svec
Finished
۲۳:۳۰
Petr Vicherek
۲
۳
Adam Vitasek
Finished
۲۳:۳۰
Germany
Challenger Ochsenhausen
Daniel Rinderer
۳
۰
Amirreza Abbasi
Finished
۱۹:۰۰
Daniel Rinderer
۳
۲
Huzjak Josip
Finished
۲۳:۴۰
Daniel Rinderer
۲
۳
Simon Berglund
Finished
۱۱:۴۰
Huzjak Josip
۰
۳
Simon Berglund
Finished
۱۸:۲۰
Dennis Klein
۳
۲
Albert Vilardell
Finished
۲۲:۲۰
Amirreza Abbasi
۱
۳
Simon Berglund
Finished
۱۴:۲۰
Daniel Rinderer
۳
۱
Sven Happek
Finished
۱۷:۰۰
Huzjak Josip
۱
۳
Albert Vilardell
Finished
۱۳:۰۰
Dennis Klein
۰
۳
Daniel Rinderer
Finished
۱۳:۴۰
Albert Vilardell
۳
۱
Sven Happek
Finished
۱۵:۴۰
Dennis Klein
۱
۳
Amirreza Abbasi
Finished
۱۶:۲۰
Dennis Klein
۳
۰
Sven Happek
Finished
۱۱:۰۰
Amirreza Abbasi
۳
۱
Mohammadali Rouintanesfahani
Cancelled
۱۲:۲۰
Huzjak Josip
۳
۲
Mohammadali Rouintanesfahani
Cancelled
۱۵:۰۰
Albert Vilardell
۲
۳
Mohammadali Rouintanesfahani
Finished
۱۷:۴۰
Mohammadali Rouintanesfahani
۱
۳
Sven Happek
Finished
۱۹:۴۰
Albert Vilardell
۱
۳
Simon Berglund
Finished
۲۰:۲۰
Dennis Klein
۳
۰
Huzjak Josip
Finished
۲۱:۰۰
Amirreza Abbasi
۳
۰
Sven Happek
Finished
۲۱:۴۰
Mohammadali Rouintanesfahani
۱
۳
Simon Berglund
Finished
۲۳:۰۰
Czech Republic
TT Star Series
Krystof Prida
۰
۳
Jiri Vrablik
Finished
۱۳:۴۵
Tibor Spanik
۱
۳
Jiri Vrablik
Finished
۱۰:۳۰
Thomas Keinath
۲
۳
Miroslav Horejsi
Finished
۱۱:۰۵
Dmitrij Prokopcov
۳
۱
Miroslav Sklensky
Finished
۱۱:۴۰
Krystof Prida
۰
۳
Michal Benes
Finished
۱۲:۱۵
Tibor Spanik
۱
۳
Miroslav Horejsi
Finished
۱۲:۴۵
Thomas Keinath
۲
۳
Dmitrij Prokopcov
Cancelled
۱۳:۱۵
Miroslav Sklensky
۰
۳
Michal Benes
Finished
۱۴:۱۵
Tibor Spanik
۱
۳
Dmitrij Prokopcov
Finished
۱۴:۴۵
Krystof Prida
۰
۳
Miroslav Horejsi
Finished
۱۵:۱۵
Jiri Vrablik
۳
۱
Michal Benes
Finished
۱۵:۴۵
Thomas Keinath
۳
۰
Miroslav Sklensky
Finished
۱۶:۱۵
Jiri Vrablik
۳
۱
Michal Benes
Finished
۱۶:۴۵
Dmitrij Prokopcov
۲
۳
Miroslav Horejsi
Finished
۱۷:۰۰
Michal Benes
۰
۳
Dmitrij Prokopcov
Finished
۱۷:۳۰
Jiri Vrablik
۰
۳
Miroslav Horejsi
Finished
۱۷:۳۰
Belarus
Liga Pro
Aleksandr Koloskov
۳
۱
Aleksandr Dekhtiarenko
Finished
۰۰:۰۰
Yurii Moroz
۳
۲
Petr Mukhurov
Finished
۱۰:۰۰
Valerii Bykh
۲
۳
Artem Naumenko
Finished
۱۳:۳۰
Artem Naumenko
۲
۳
Aleksandr Vanagel
Finished
۱۴:۳۰
Valerii Bykh
۱
۳
Aleksandr Vanagel
Finished
۱۵:۳۰
Aleksandr Dekhtiarenko
۳
۱
Sergei Sapega
Finished
۱۹:۰۰
Sergei Sapega
۳
۲
Dmitrii Romanenko
Finished
۱۹:۳۰
Viktor Smirnov
۳
۰
Vladimir Murashko
Finished
۲۱:۳۰
Sergei Akulich
۳
۱
Kiriil Skochelenkov
Finished
۲۲:۰۰
Vladimir Murashko
۳
۰
Sergei Akulich
Finished
۲۲:۳۰
Kiriil Skochelenkov
۰
۳
Viktor Smirnov
Finished
۲۳:۰۰
Viktor Smirnov
۳
۱
Sergei Akulich
Finished
۲۳:۳۰
Ukraine
Ukraine Win Cup
Maxim Butkov
۲
۳
Ruslan Onischenko
Finished
۰۰:۰۰
Roman Chuyko
۰
۳
Eduard Rubtsov
Finished
۰۰:۰۰
Sergey Korobeinik
۱
۳
Ruslan Onischenko
Cancelled
۰۰:۳۰
Maxim Butkov
۰
۳
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۰۱:۰۰
Sergey Korobeinik
۲
۳
Maxim Butkov
Finished
۰۱:۳۰
Roman Chuyko
۳
۱
Rodion Pirveli
Cancelled
۰۱:۳۰
Rodion Pirveli
۳
۲
Eduard Rubtsov
Finished
۰۲:۰۰
Ruslan Onischenko
۰
۳
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۰۲:۰۰
Dmitriy Derevinskiy
۳
۲
Sergey Korobeinik
Finished
۰۲:۳۰
Ruslan Onischenko
۳
۱
Maxim Butkov
Finished
۰۳:۰۰
Ruslan Onischenko
۲
۳
Sergey Korobeinik
Cancelled
۰۳:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۲
۳
Mykhaylo Myronchenko
Finished
۰۳:۳۰
Dmitriy Derevinskiy
۳
۰
Maxim Butkov
Finished
۰۴:۰۰
Maxim Butkov
۱
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۰۴:۳۰
Dmitriy Derevinskiy
۰
۳
Ruslan Onischenko
Finished
۰۵:۰۰
Mykhaylo Myronchenko
۳
۱
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۶:۳۰
Vitaliy Krokhmal
۱
۳
Vadim Smetenko
Finished
۰۹:۰۰
Oleksandr Naida
۳
۱
Jan Zaharov
Finished
۰۹:۳۰
Vitaliy Krokhmal
۰
۳
Jan Zaharov
Finished
۱۰:۰۰
Oleksandr Naida
۳
۲
Vadim Smetenko
Cancelled
۱۰:۳۰
Vitaliy Krokhmal
۱
۳
Oleksandr Naida
Finished
۱۱:۰۰
Jan Zaharov
۱
۳
Vadim Smetenko
Finished
۱۱:۳۰
Vadim Smetenko
۰
۳
Vitaliy Krokhmal
Finished
۱۲:۰۰
Jan Zaharov
۲
۳
Oleksandr Naida
Finished
۱۲:۳۰
Jan Zaharov
۳
۲
Vitaliy Krokhmal
Finished
۱۳:۰۰
Vadim Smetenko
۳
۲
Oleksandr Naida
Finished
۱۳:۳۰
Oleksandr Naida
۳
۱
Vitaliy Krokhmal
Finished
۱۴:۰۰
Vadim Smetenko
۳
۲
Jan Zaharov
Finished
۱۴:۳۰
Anton Yolkin
۳
۱
Anton Ryabukhin
Cancelled
۱۵:۰۰
Konstantyn Kirsanov
۱
۳
Artem Maksimenko
Cancelled
۱۵:۳۰
Vladimir Sorokin
۳
۱
Vitaliy Khamurda
Finished
۱۶:۰۰
Anton Yolkin
۱
۳
Artem Maksimenko
Finished
۱۶:۰۰
Konstantyn Kirsanov
۳
۱
Anton Ryabukhin
Finished
۱۶:۳۰
Anton Yolkin
۱
۳
Konstantyn Kirsanov
Finished
۱۷:۰۰
Artem Maksimenko
۰
۳
Anton Ryabukhin
Finished
۱۷:۳۰
Anton Ryabukhin
۱
۳
Anton Yolkin
Finished
۱۸:۰۰
Artem Maksimenko
۳
۱
Konstantyn Kirsanov
Finished
۱۸:۳۰
Artem Maksimenko
۳
۰
Anton Yolkin
Cancelled
۱۹:۰۰
Anton Ryabukhin
۱
۳
Konstantyn Kirsanov
Finished
۱۹:۳۰
Konstantyn Kirsanov
۳
۱
Anton Yolkin
Cancelled
۲۰:۰۰
Vitaliy Khamurda
۱
۳
Vladimir Sorokin
Cancelled
۲۰:۳۰
Anton Ryabukhin
۱
۳
Artem Maksimenko
Cancelled
۲۰:۳۰
Dmitriy Bortsov
۳
۱
Mykhaylo Myronchenko
Finished
۲۱:۰۰
Dmitriy Bortsov
۳
۲
Dmitry Yurkov
Finished
۲۲:۰۰
Dmitry Yurkov
۲
۳
Mykhaylo Myronchenko
Finished
۲۳:۳۰
Europe
TT Elite Series
Mikolaj Szalinski
۳
۱
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۰:۱۵
Adam Dudzicz
۳
۲
Daniel Lis
Finished
۰۰:۳۰
Jakub Lamperski
۱
۳
Damian Swierczek
Finished
۰۰:۴۵
Artur Grela
۳
۲
Karol Dzida
Finished
۰۱:۰۰
Robert Szymik
۰
۳
Szymon Twardowski
Finished
۰۱:۱۵
Arkadiusz Mugowski
۲
۳
Damian Swierczek
Finished
۰۱:۴۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Szymon Radlo
Finished
۰۲:۰۰
Mikolaj Szalinski
۳
۰
Robert Szymik
Finished
۰۲:۱۵
Michal Skorski
۱
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۲:۳۵
Jakub Lamperski
۰
۳
Szymon Twardowski
Finished
۰۲:۴۵
Karol Dzida
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۳:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۰
Robert Szymik
Finished
۰۳:۱۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Michal Skorski
Finished
۰۳:۳۰
Mikolaj Szalinski
۳
۰
Jakub Lamperski
Finished
۰۳:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۱
Szymon Radlo
Finished
۰۴:۰۰
Szymon Twardowski
۲
۳
Damian Swierczek
Finished
۰۴:۱۵
Karol Dzida
۱
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۴:۳۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۱
Jakub Lamperski
Finished
۰۴:۴۵
Michal Skorski
۱
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۵:۰۰
Robert Szymik
۲
۳
Damian Swierczek
Finished
۰۵:۱۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Karol Dzida
Finished
۰۵:۳۰
Mikolaj Szalinski
۰
۳
Szymon Twardowski
Finished
۰۵:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Mateusz Burkacki
Finished
۰۶:۰۰
Michal Skorski
۱
۳
Karol Dzida
Finished
۰۶:۳۰
Mateusz Golebiowski
۳
۱
Marcin Jadczyk
Finished
۰۷:۰۰
Mateusz Burkacki
۳
۱
Szymon Radlo
Cancelled
۰۷:۳۰
Michal Skorski
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۸:۰۰
Karol Dzida
۰
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۸:۳۰
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Mateusz Burkacki
Cancelled
۰۸:۵۵
Maciej Podsiadlo
۰
۳
Bartosz Czerwinski
Finished
۰۹:۴۵
Jakub Kosowski
۳
۱
Michal Malachowski
Finished
۱۰:۰۰
Adam Dudzicz
۳
۰
Damian Swierczek
Finished
۱۰:۱۵
Miastowski Maksymilian
۰
۳
Daniel Lis
Finished
۱۰:۴۵
Petr David
۳
۰
Adrian Wiecek
Finished
۱۱:۰۰
Maciej Podsiadlo
۳
۲
Adam Dudzicz
Finished
۱۱:۱۵
Jakub Kosowski
۰
۳
Artur Grela
Finished
۱۱:۲۵
Daniel Lis
۳
۱
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۱:۴۵
Adrian Wiecek
۳
۰
Michal Malachowski
Finished
۱۲:۰۰
Miastowski Maksymilian
۳
۲
Damian Swierczek
Finished
۱۲:۱۰
Adam Dudzicz
۳
۲
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۲:۴۵
Artur Grela
۱
۳
Michal Malachowski
Finished
۱۳:۰۰
Maciej Podsiadlo
۱
۳
Miastowski Maksymilian
Finished
۱۳:۱۵
Jakub Kosowski
۲
۳
Petr David
Finished
۱۳:۳۰
Daniel Lis
۳
۰
Damian Swierczek
Finished
۱۳:۴۵
Adam Dudzicz
۳
۲
Miastowski Maksymilian
Cancelled
۱۴:۱۵
Artur Grela
۳
۰
Petr David
Cancelled
۱۴:۳۰
Maciej Podsiadlo
۱
۳
Daniel Lis
Finished
۱۴:۴۵
Jakub Kosowski
۰
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۵:۰۰
Damian Swierczek
۰
۳
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۵:۱۵
Adam Dudzicz
۱
۳
Daniel Lis
Finished
۱۵:۴۵
Artur Grela
۳
۱
Adrian Wiecek
Finished
۱۶:۰۰
Miastowski Maksymilian
۲
۳
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۶:۱۵
Maciej Podsiadlo
۳
۲
Damian Swierczek
Finished
۱۶:۴۵
Adrian Wiecek
۰
۳
Artur Grela
Finished
۱۸:۰۰
Adrian Wiecek
۳
۱
Daniel Lis
Finished
۱۹:۳۰
Jakub Kosowski
۳
۲
Petr David
Finished
۲۰:۳۰
Daniel Lis
۳
۲
Artur Grela
Finished
۲۱:۰۰
Adrian Wiecek
۰
۳
Jakub Kosowski
Finished
۲۱:۳۰
Daniel Lis
۱
۳
Jakub Kosowski
Finished
۲۲:۳۰
Jakub Wozniak
۳
۱
Mariusz Koczyba
Finished
۲۳:۱۵
Petr David
۳
۱
Artur Grela
Finished
۲۳:۳۰
Russia
Liga Pro
Anton Gerasimov
۳
۰
Alexey Vlasov
Finished
۰۱:۰۰
Denis Sayanov
۱
۳
Ilyas Shakirov
Finished
۰۱:۱۵
Dmitriy Emec
۳
۲
Sergey Myagkov
Finished
۰۱:۱۵
Lopatin Sergey
۳
۱
Viktor Kalachev
Finished
۰۱:۳۰
Vladimir Staroverov
۲
۳
Yuriy Lbov
Finished
۰۱:۴۵
Nikolay Zhurba
۲
۳
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۱:۴۵
Alexey Vlasov
۰
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۲:۰۰
Sergey Myagkov
۰
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۲:۱۵
Ilyas Shakirov
۱
۳
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۲:۱۵
Anton Gerasimov
۲
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۲:۳۰
Denis Sayanov
۳
۲
Nikolay Zhurba
Cancelled
۰۲:۴۵
Dmitriy Emec
۳
۰
Vladimir Staroverov
Finished
۰۲:۴۵
Anatoly Ilin
۰
۳
Viktor Kalachev
Finished
۰۳:۰۰
Alexander Serebrennikov
۲
۳
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۳:۱۵
Ivan Pandur
۲
۳
Yuriy Lbov
Finished
۰۳:۱۵
Alexey Vlasov
۳
۲
Lopatin Sergey
Finished
۰۳:۳۰
Ilyas Shakirov
۲
۳
Nikolay Zhurba
Finished
۰۳:۴۵
Sergey Myagkov
۳
۱
Vladimir Staroverov
Cancelled
۰۳:۴۵
Viktor Kalachev
۳
۰
Anton Gerasimov
Finished
۰۴:۰۰
Yuriy Lbov
۳
۱
Dmitriy Emec
Finished
۰۴:۱۵
Tyinchtyik Turabekov
۲
۳
Denis Sayanov
Finished
۰۴:۱۵
Lopatin Sergey
۳
۰
Anatoly Ilin
Finished
۰۴:۳۰
Vladimir Staroverov
۲
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۴:۴۵
Nikolay Zhurba
۰
۳
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۴:۴۵
Viktor Kalachev
۳
۲
Alexey Vlasov
Finished
۰۵:۰۰
Yuriy Lbov
۳
۱
Sergey Myagkov
Cancelled
۰۵:۱۵
Tyinchtyik Turabekov
۳
۲
Ilyas Shakirov
Finished
۰۵:۱۵
Anatoly Ilin
۳
۰
Anton Gerasimov
Finished
۰۵:۳۰
Alexander Serebrennikov
۳
۱
Denis Sayanov
Finished
۰۵:۴۵
Ivan Pandur
۳
۲
Dmitriy Emec
Finished
۰۵:۴۵
Denis Sayanov
-
-
Ilyas Shakirov
Finished
۰۶:۱۵
Dmitriy Emec
۳
۲
Sergey Myagkov
Finished
۰۶:۱۵
Lopatin Sergey
۳
۱
Viktor Kalachev
Finished
۰۶:۳۰
Alexander Serebrennikov
۳
۲
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۶:۴۵
Yuriy Lbov
۱
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۶:۴۵
Andrei Andreev
۱
۳
Oleg Belugin
Finished
۰۹:۰۰
Vyacheslav Chernov
۲
۳
Denis Zhevna
Finished
۰۹:۱۵
Nikita Lyfenko
۰
۳
Serguei Khomutov
Finished
۰۹:۱۵
Vladimir Dakhin
۰
۳
Sergey Gushchin
Finished
۰۹:۴۵
Andrey Yurevich Lisov
۳
۱
Konstantin Olshakov
Finished
۰۹:۴۵
Oleg Belugin
۳
۰
Mikhail Smirnov
Finished
۱۰:۰۰
Denis Zhevna
۰
۳
Vladimir Dakhin
Finished
۱۰:۱۵
Serguei Khomutov
۳
۱
Andrey Yurevich Lisov
Finished
۱۰:۱۵
Sergey Gushchin
۰
۳
Vyacheslav Chernov
Finished
۱۰:۴۵
Konstantin Olshakov
۳
۰
Nikita Lyfenko
Finished
۱۰:۴۵
Andrei Andreev
۱
۳
Mikhail Smirnov
Finished
۱۱:۰۰
Vyacheslav Chernov
۳
۱
Vladimir Dakhin
Finished
۱۱:۱۵
Nikita Lyfenko
۰
۳
Andrey Yurevich Lisov
Finished
۱۱:۱۵
Denis Zhevna
۲
۳
Sergey Gushchin
Finished
۱۱:۴۵
Serguei Khomutov
۳
۱
Konstantin Olshakov
Finished
۱۱:۴۵
Denis Zhevna
۱
۳
Vladimir Dakhin
Finished
۱۲:۱۵
Konstantin Olshakov
۳
۲
Nikita Lyfenko
Finished
۱۲:۱۵
Oleg Belugin
۳
۱
Mikhail Smirnov
Finished
۱۲:۳۰
Vyacheslav Chernov
۰
۳
Sergey Gushchin
Finished
۱۲:۴۵
Serguei Khomutov
۲
۳
Andrey Yurevich Lisov
Cancelled
۱۲:۴۵
Daniil Mikheev
۱
۳
Andrey Pravdnov
Finished
۱۳:۰۰
Ivan Lednev
۰
۳
Evgeny Grishaev
Finished
۱۳:۱۵
Timofey Razinkov
۱
۳
Andrey Potapkov
Finished
۱۳:۳۰
Ivan Valeriovich Nyrkov
۰
۳
Ilya Konashkov
Finished
۱۳:۴۵
Andrey Pravdnov
۳
۰
Timofey Razinkov
Finished
۱۴:۰۰
Evgeny Grishaev
۳
۰
Ivan Valeriovich Nyrkov
Finished
۱۴:۱۵
Andrey Potapkov
۱
۳
Daniil Mikheev
Finished
۱۴:۳۰
Ilya Konashkov
۲
۳
Ivan Lednev
Finished
۱۴:۴۵
Daniil Mikheev
۱
۳
Timofey Razinkov
Finished
۱۵:۰۰
Suntsov Artem
۳
۰
Andrei Ermolaev
Finished
۱۵:۱۵
Ivan Lednev
۱
۳
Ivan Valeriovich Nyrkov
Finished
۱۵:۱۵
Andrey Pravdnov
۲
۳
Andrey Potapkov
Finished
۱۵:۳۰
Evgeny Grishaev
۱
۳
Ilya Konashkov
Finished
۱۵:۴۵
Daniil Mikheev
-
-
Timofey Razinkov
Finished
۱۶:۰۰
Ivan Lednev
۱
۳
Ivan Valeriovich Nyrkov
Finished
۱۶:۱۵
Andrey Pravdnov
۳
۱
Andrey Potapkov
Finished
۱۶:۳۰
Ilya Konashkov
۲
۳
Evgeny Grishaev
Finished
۱۶:۴۵
Armen Pomazkov
۲
۳
Maksim Lobanov
Finished
۱۷:۰۰
Maksim Dukhin
۲
۳
Aleksey Kazakov
Finished
۱۷:۱۵
Oleg Borisovich Manuylov
۱
۳
Oleg Moshnikov
Finished
۱۷:۴۵
Maksim Lobanov
۳
۲
Aleksandr Fedorov
Finished
۱۸:۰۰
Dmitriy Emec
۳
۱
Maksim Dukhin
Finished
۱۸:۴۵
Oleg Moshnikov
۳
۲
Orlov Oleg
Finished
۱۸:۴۵
Armen Pomazkov
۳
۰
Aleksandr Fedorov
Finished
۱۹:۰۰
Orlov Oleg
۳
۱
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۱۹:۱۵
Aleksey Kazakov
۳
۰
Dmitriy Emec
Finished
۱۹:۴۵
Maksim Dukhin
-
-
Dmitriy Emec
Finished
۲۰:۱۵
Maksim Lobanov
۰
۳
Armen Pomazkov
Finished
۲۰:۳۰
Orlov Oleg
۱
۳
Oleg Moshnikov
Finished
۲۰:۴۵
Sergey Kuzmin
۱
۳
Alexander Alexeev
Finished
۲۱:۰۰
Dmitri Razinkov
۲
۳
Mihail Andrusenko
Finished
۲۱:۱۵
Alexander Chencov
۳
۱
Alexander Zhelubenkov
Finished
۲۱:۱۵
Vladimir Kasatkin
۳
۲
Andrey Shmakov
Finished
۲۱:۳۰
Artem Tsitselsky
۰
۳
Yaroslav Troyanov
Finished
۲۱:۴۵
Stashkovsky Gleb
۲
۳
Stanislav Kaplan
Finished
۲۱:۴۵
Alexander Alexeev
۱
۳
Vladimir Kasatkin
Finished
۲۲:۰۰
Mihail Andrusenko
۱
۳
Artem Tsitselsky
Finished
۲۲:۱۵
Alexander Zhelubenkov
۳
۰
Stashkovsky Gleb
Cancelled
۲۲:۱۵
Andrey Shmakov
۳
۰
Sergey Kuzmin
Finished
۲۲:۳۰
Yaroslav Troyanov
۱
۳
Dmitri Razinkov
Finished
۲۲:۴۵
Stanislav Kaplan
۱
۳
Alexander Chencov
Finished
۲۲:۴۵
Sergey Kuzmin
۳
۲
Vladimir Kasatkin
Cancelled
۲۳:۰۰
Alexander Chencov
۳
۰
Stashkovsky Gleb
Finished
۲۳:۱۵
Dmitri Razinkov
۳
۰
Artem Tsitselsky
Finished
۲۳:۱۵
Alexander Alexeev
۰
۳
Andrey Shmakov
Finished
۲۳:۳۰
Alexander Zhelubenkov
۰
۳
Stanislav Kaplan
Finished
۲۳:۴۵
Mihail Andrusenko
۳
۱
Yaroslav Troyanov
Finished
۲۳:۴۵
Armenia
Armenia ITT CUP
Mkrdij Sounboulian
۳
۰
Ararat Smoyan
Finished
۰۱:۳۰
Armen Darbinyan
۳
۰
Davit Mirzoyan
Finished
۰۴:۵۰
Mkrdij Sounboulian
۳
۰
Davit Mirzoyan
Finished
۰۶:۱۰
Armen Darbinyan
۰
۳
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۶:۵۰
Davit Mirzoyan
۱
۳
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۷:۳۰
Davit Mirzoyan
۲
۳
Ararat Smoyan
Finished
۰۸:۳۰
Mkrdij Sounboulian
۳
۰
Armen Darbinyan
Finished
۰۹:۱۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۰
Avet Vasilyan
Cancelled
۰۹:۵۰
Ernest Apriyan
۱
۳
Hovhannes Julhakyan
Finished
۱۰:۱۰
Gevorg Abrahamyan
۳
۰
Hovhannes Julhakyan
Cancelled
۱۰:۵۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۰
Ernest Apriyan
Finished
۱۱:۱۰
Gevorg Abrahamyan
۰
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۱۲:۱۰
Avet Vasilyan
۳
۱
Ernest Apriyan
Cancelled
۱۲:۵۰
Hovhannes Julhakyan
۰
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۱۴:۳۰
Ernest Apriyan
۰
۳
Gevorg Abrahamyan
Finished
۱۵:۳۰
Hovhannes Julhakyan
۰
۳
Avet Vasilyan
Finished
۱۶:۵۰
Andranik Sahakyan
۱
۳
Murad Asatryan
Finished
۱۹:۱۰
Murad Asatryan
۳
۰
Andranik Sahakyan
Finished
۲۰:۵۰
Slovenia
WTT Feeder Otocec Women
Diya Parag Chitale
۱
۴
Linda Bergstrom
Finished
۱۶:۴۰
Vivien Scholz
۰
۴
Swastika Ghosh
Finished
۱۷:۲۵
Slovenia
WTT Feeder Otocec
Frane Kojic
۱
۳
Maciej Kubik
Finished
۱۸:۳۰
Taehyun Kim
۰
۳
Tomislav Pucar
Finished
۱۸:۳۰
Naumi Alex
۱
۴
Man Ho Kwan
Finished
۱۹:۱۵
Siu Hang Lam
۴
۲
Maharu Yoshimura
Cancelled
۱۹:۱۵
Samuel Walker
۰
۴
Lubomir Jancarik
Cancelled
۱۹:۱۵
Amin Ahmadian
۴
۳
Dong Hyun Kim
Finished
۱۹:۱۵
Ali Alkhadrawi
۴
۱
Maciej Kolodziejczyk
Cancelled
۱۹:۱۵
Jiri Martinko
۱
۴
Vitor Ishiy
Finished
۱۹:۱۵
Yevhen Pryshchepa
۳
۴
Filip Zeljko
Finished
۱۹:۳۰
Jo Yokotani
۳
۴
Chen Yuanyu
Cancelled
۱۹:۳۰
Guodong Liang
۴
۱
Csaba Andras
Finished
۲۰:۰۰
Lubomir Pistej
۴
۱
David Serdaroglu
Finished
۲۰:۰۰
Hiroto Shinozuka
۱
۴
Nima Alamian
Finished
۲۰:۰۰
Jaehyun An
۴
۲
Samuel Kulczycki
Finished
۲۰:۰۰
Alexander Chen
۲
۴
Marek Badowski
Cancelled
۲۰:۰۰
Shidong Lin
۳
۰
Adrien Rassenfosse
Finished
۲۱:۲۰
Alan Kurmangaliyev
۳
۴
Benedek Olah
Finished
۲۱:۲۰
Daeseong Cho
۴
۲
Noshad Alamiyan
Cancelled
۲۱:۲۰
Woojin Jang
۴
۰
Zokhid Kenjaev
Finished
۲۱:۲۰
John Oyebode
۱
۴
Beixun Zeng
Finished
۲۲:۰۵
Borna Petek
۴
۱
Louis Laffineur
Cancelled
۲۲:۰۵
Daniel Habesohn
۴
۲
Tilen Cvetko
Finished
۲۲:۰۵
Slovenia
WTT Feeder Otocec Women, Doubles
Kuai M./Chen Y.
۳
۰
Puchovanova N./Sinkarova D.
Finished
۲۰:۴۵